Võlgade sissenõudmine

Tihtipeale tuleb korteriühistutel tegeleda elanikega, kes pahatahtlikult jätavad arved tasumata. Selleks, et vältida korteriühistu sattumist makseraskustesse, on Eesti Inkasso OÜ välja töötanud süsteemi, mis ennetab taolisi olukordi.

Pakume korteriühistutele koostöövõimalust, mis aitaks lühikese aja jooksul likvideerida korteriomanike võlgnevused. Koostöö algatamiseks sõlmib Eesti Inkasso OÜ korteriühistuga koostöölepingu. Seejärel loovutab korteriühistu oma nõuded Eesti Inkasso OÜ-le.
Läheneme igale kliendile individuaalselt ning selgitame välja võlgnevuse tekkimise põhjused ja hindame võlgniku maksevõimet. Koostöö tulemusena vabanevad võlgnikud võlgadest ja korteriühistud vähendavad riske ning saavad seeläbi keskenduda oma põhitegevusele.
Juhul, kui kohtuvälises menetluses jäävad positiivsed tulemused saavutamata või kohtuvälises menetluses saavutatud kokkulepet ei täideta nõuetekohaselt, siis algatatakse kooskõlas korteriühistu juhatusega kohtulikku sissenõudmismenetlust. Pärast kohtu poolt positiivse otsuse saamist, kannab kõik võimalikud kulud võlgnik.

Eesti Inkasso OÜ

Registrikood: 12438291
info@eestiinkasso.ee

Tartu kontor

Teguri 37b (4. korrus), Tartu
+372 6789010

Tallinna kontor

Tornimäe 7-137 (24. korrus), Tallinn
+372 5057116